Elity III RP na przykładzie polityków PiS

Opublikowany 2019-06-02 22:21:23

  • autor: Anonim
826
*Elyty* III RP. Tym razem w roli głównej Krzysztof Jurgiel, były minister rolnictwa w rządzie PiS. Właśnie został europosłem i bardzo boi się nowego wyzwania, ale dzielnie wspiera go kolega Wiktor Szmulewicz, prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych. Po prostu ręce opadają... oto elity polityczne rządzące naszym państwem.
===========================================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.