Eldo o beefie Tede / Peja / Borixon - "Ta awantura musi czemuś posłużyć"

Opublikowany 2009-10-28 20:03:53

sqill1995
3349
W pierwszej części naszej rozmowy, Eldoka tłumaczy dlaczego nie wypowiadał się do tej pory w mediach na temat wydarzeń z Zielonej Góry i beef'u Tede - Peja. "10 lat temu może zrozumiałbym zachowanie Peji w Zielonej Górze (...) Czy naprawdę słonia powinno obchodzić, że mucha bzyczy? Jak masz poczucie własnej wartości to cię to nie obchodzi (...)...

Komentarze (10)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.