EDEN - Moja Kalifornia

Opublikowany 2008-09-22 23:41:09

  • autor: Anonim
2092
Grupa Rockowa EDEN ( e-mail: [email protected] )w utworze "Moja Kalifornia" - Muz:Tadeusz BajewskilTekst: Andrzej Mogielnicki - nagranym w Warszawie w 2008 r.- ( Video w trakcie produkcji ) - Obecnie zespol pracuje nad pierwszym albumem ktory ukaze sie w tym roku.

Komentarze (6)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.