Dziura pochłonęła trzypiętrowy budynek i skrzyżowanie

Opublikowany 2010-06-04 09:58:26
Wybierz jakość filmu: 240
smugiel123
1142
Gigantyczna dziura w ziemi pochłonęła skrzyżowanie i trzypiętrowy budynek w stolicy Gwatemali. To efekt huraganu Agatha, który kilka dni temu przetoczył się przez kraje Ameryki Środkowej, zabijając ponad 150 osób. Tego typu dziura powstała w Gwatemali kilka lat wcześniej a dokładnie w 2007 roku

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.