Dziura budżetowa na giełdzie

Opublikowany 2009-10-14 16:24:46
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
663
Komentarz Agnieszki Treli analityka finansowego z firmy Ruciński i Wspólnicy oraz Łukasz Wardyn z City Index. Strata WIGu 20 czyli rozczarowanie na parkiecie warszawskim spowodowane większymi oczekiwaniami. Raport agencj Fitch, która twierdzi, że dziura budżetowa nie będzie tak duża jak to się wydaje. W likwidacji dziury maja pomóc inwestorzy zagraniczni oraz procesy prywatyzacji. Plany dotyczące J.W Constrution, kroki w celu stworzenia joint venture ze spółką z innego kraju.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.