Dziura Budżetowa - J.Rostowski znowu się myli [17.07.2013]

Opublikowany 2013-07-18 18:11:43

 • autor: Anonim
848
Gdzie znaleźć 24 miliardy? Rząd zmuszony do poprawiania własnego budżetu obiecuje, że obywateli akcja ratunkowa nie będzie boleć. Ale opozycja i eksperci pytają, ile warte są te deklaracje, skoro minister finansów jeszcze kilka miesięcy temu twierdził, że żadna nowelizacja budżetu nie będzie potrzebna?

Komentarze (2)


 • Deficyt
  2013-07-24 10:35:51
  Rostowski, zapewne agent obcego państwa lub finansjery, prowadzi Polskę na skraj bankructwa. Właśnie zapowiedział zawieszenie progów ostrożnościowych. Media powinny to dawać na czołówki a tu cisza. Do tego Rostowski podaje, że dług wynosi 52,7% do PKB bo ma lepszy kalkulator od Eurostatu, który podał że jest to 57,3% do PKB. Czyli przekroczono już II próg ostrożnościowy!
 • Tomasz
  2013-07-18 21:22:11
  Angielski żyd ciągnie Polskę na dno ! ... potajemne spotkania z Grupą Bilderberg odnoszą skutek.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.