Dziura Budżetowa - "Bezpieczny budżet" Jacka Rostowskiego [18.07.2013]

Opublikowany 2013-07-18 21:14:45

 • autor: Anonim
875
Jeszcze 8 miesięcy temu słychać było pewny głos Jacka Rostowskiego: to bezpieczny budżet, żadna nowelizacja nie będzie potrzebna. Dziś jest dziura na 24 miliardy i tłumaczenie.

Komentarze (2)


 • Deficyt
  2013-07-24 10:32:09
  Rostowski, zapewne agent obcego państwa lub finansjery, prowadzi Polskę na skraj bankructwa. Właśnie zapowiedział zawieszenie progów ostrożnościowych. Media powinny to dawać na czołówki a tu cisza. Do tego Rostowski podaje, że dług wynosi 52,7% do PKB bo? ma lepszy kalkulator od Eurostatu, który podał że jest to 57,3% do PKB. Czyli przekroczono już II próg ostrożnościowy!
 • Tomasz
  2013-07-18 21:21:27
  Angielski żyd ciągnie Polskę na dno ! ... potajemne spotkania z Grupą Bilderberg odnoszą skutek.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.