Dziewczynka żyła z dwoma sercami

Opublikowany 2009-07-16 17:16:41
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
2329
Hannah Clark jest nazywana 'cudem medycyny'. Przez wiele lat żyła z dwoma sercami - własnym i przeszczepionym.

Komentarze (1)


  • jac
    2009-07-16 23:26:31
    Fajna dziewczyna miala troche szczescia ze znalazl sie dawca tez chetnie po smierci moge oddac swoje organy jezeli maja komus uratowac zycie tym lepiej i dal mnei to nie byl cud w cuda nie wierze aczkolwiek wiara napewno pomaga niekonicznie w boga mozna wierzyc w bliskie sobie osoby co kto woli.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.