Dziewczyna vs PS3

Opublikowany 2009-12-07 08:30:05
Wybierz jakość filmu: 240
arnoldss
698
Dziewczyna nie szcządzi słów ani sił aby pozbyć się PS

Komentarze (1)


  • Marxsisten
    2010-02-23 22:06:25
    Ja bym wywalił taka z chaty każdy ma jakieś jazdy jak kobiety maja jakies ostre jazdy np siedza godzinami w toalecie czy coś w tym stylu to my faceci musimy to pokornie znosić a jak my mamy jakieś jazdy to kobiety odrazu się rzucają sa o wszystko zazdrosne musza być 24/7 w centrum uwagi ... uważam to za złe zło wiadomo ze trza umieć iść na kompromis ale takie cos to przegięcie

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.