dziewczyna prowadzi TIRa

Opublikowany 2012-06-15 12:18:25

 • autor: Anonim
19435

Komentarze (2)


 • hi
  2012-07-13 19:54:07
  My name is Panna selinal. I Hope są prawidłowo i w doskonałe zdrowia? Jestem nieżonaty i nigdy się nie ożenił, to give me wielką przyjemność do pisania możesz po wyświetlanie profilu dziś na (patrz.pl/filmy/podryw-uliczn), które naprawdę odsetek mnie komunikacji z Tobą, jeśli trzeba będzie pragnienie ze mną tak, że możemy można dostać się do wzajemnego poznania i zobacz co się stało w future.i będzie bardzo szczęśliwy jeśli można pisać me poprzez Moje (e-mail) [email protected]) do komunikacji najłatwiejszym i dla mnie do przesłania Moje zdjęcie, Please don, t skontaktuj się ze mną tutaj w tej witrynie, skontaktuj się ze mną bezpośrednio do mojego (adres e-mail [email protected]) tak, że będzie osiągnąć me mają Błogosławiony dzień i partii miłości, Miss selina. My name is miss selinal. I Hope you are fine and in perfect Health? i am single and never married,It give me a great pleasure to write you after viewing your profile today on (patrz.pl/filmy/podryw-uliczn) which really interest me to have communication with you, if you will have the desire with me so that we can get to know each other and see what happened in future.i will be very ha
 • bestdriver204
  2012-06-23 01:46:47
  Nawet biegów nie zmienia, bo to Volvo z I-Shiftem..... Dziś to da radę i dziewczyna, ale kiedyś jak nie było w ciężarówkach żadnych systemów wspomagających to taka chudzina by dostała przepukliny po kilku kilometrach jazdy.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.