Dzień Dobry TVN - Wpadki dziennikarskie

Opublikowany 2017-04-03 13:52:04

  • autor: Anonim
1060

Pomyłki, przejęzyczenia, nieprzewidziane zdarzenia, kłopoty techniczne, mistrzowie drugiego planu. Podczas programu nadawanego na żywo wszystko może się zdarzyć. Jak zachować powagę i profesjonalizm na wizji w nieprzewidzianych sytuacjach? O wpadkach w telewizji opowiedzieli Beata Tadla, Jakub Porada i Krzysztof Skórzyński.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.