Dziecko, które nie ma płci

Opublikowany 2011-05-29 13:04:25
surtv
1235
Storm ma 4 miesiące, duże niebieskie oczy i słodki uśmiech, ale nie wiadomo, czy to on, czy ona. Nie, Storm nie jest wybrykiem natury. Jego/jej rodzice postanowili wychowywać dziecko bezpłciowo i, aby uniknąć wpadek, nie zdradzili nikomu, jakiej jest płci. Tylko 6 osób zna prawdę: Kathy Witterick i David Stocker (rodzice), dwóch starszych braci oraz dwie położne obecne przy porodzie (Wideo należy do NBC).

Komentarze (4)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.