Dwa Pytanka Do Damianka - odc. 3

Opublikowany 2009-04-27 13:07:04

  • autor: Anonim
679
Dwa Pytanka Do Damianka - odcinek trzeci. Damian opowiada o MeetYourMakers oraz odpowiada na pytanie bonusowe. Podziękowania dla IMKA, GAME'a, j3sh'ai MAria

Komentarze (1)


  • ...
    2009-08-26 01:30:11
    żałosne... cioty to stworzyły... typowe ku**a żałosne cioty... skąd się biorą tacy beznadziejni ludzie... aż mi ich szkoda... i żałuje, że poświęciłem aż 2 min na ten filmik.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.