Dramatyczna sytuacja w Syrii

Opublikowany 2011-06-07 09:59:49

surtv
1107
Jak poinformowała w poniedziałek państwowa telewizja syryjska, w ataku rebeliantów na posterunek sił bezpieczeństwa w mieście Dżisr al-Szugur w prowincji Idlib na północnym zachodzie kraju zginęło 82 ludzi, co zwiększyło łączną liczbę ofiar śmiertelnych w mieście do 120 (Al Jazeera English).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.