[DR] Rapoterapia - Ja pamiętam (www.darkonia.pl)

Opublikowany 2010-11-13 20:20:12

darkoniarecords
931
Najnowszy kawałek Rapoterapii (http://) Borsuka i SH - "Ja Pamiętam", który ukaże się na najnowszym albumie Darkonia Records. Produkcja Darkonia Records (http://www.darkonia.pl) Głogów 2010. Zapraszamy do odsłuchania utworu i przesłania go znajomym. Beat Producenta Sinima. Kawałek nagrany został w celach promocyjnych. Pozdrawiamy cały zarząd Darkonia Records

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.