Dożywocie w zakładzie psychiatrycznym dla Fritzla

Opublikowany 2009-03-19 20:33:32

surtv
983
Koniec procesu, którym żył cały świat. Josef Fritzl skazany. „Potwór z Amstetten”, który przez 24 lata więził i gwałcił swoją córkę, resztę życia spędzi w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Został uznany winnym wszystkich sześciu zarzutów, w tym zabójstwa jednego z bliźniaczych synów, które spłodził z córką. Fritzl powiedział, że nie będzie składał apelacji.

Komentarze (4)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.