Dopalacze nadal dostępne

Opublikowany 2010-10-24 10:09:32

surtv
1628
W ciągu 10 minut dziennikarz "Gazety Wyborczej" kupił dopalacz z mieszanką ziół i nieznaną chemią. Bo sklepy, choć ich nie sprzedają, stały się pośrednikami w handlu ulicznym i internetowym (zdjęcia dzięki uprzejmości gazeta.pl).

Komentarze (5)


 • czarusek
  2011-07-01 05:17:14
  takie rzeczy to tylko socjalistycznych krajach pokroju Polski, Rosji i Bialorusi zeby zamykac legalnie dzialajace sklepy...
 • aaa
  2010-10-25 16:08:35
  Zarabiam 30tys złotych miesięcznie. Jak to robię ? Wystarczy wejść w google i wpisać oszukać ruletkę potem poczytać. Proste ?
 • mir67
  2010-10-25 12:48:17
  panowie POlitycy gdyby dokładnie zpoznali sie z historia amerykanskiej prohibicji zrozumieli by ze tam gdzie jest popyt znajdzie si i podaż pytanie tylko kto bedzie czerpał z tego zyski i czy bda one opodatkowane a moze oni to rozumieja i celem takich działan bylo napedzenie rynku podmiota z szarej sterefy zeby nie powiedzieć mafi
 • nesmusic
  2010-10-24 22:35:52
  No i po co ustawy jak zawsze wszystko i tak będzie dostępne nie w legalny sposób to w podziemiach.
 • Big papa
  2010-10-24 13:10:49
  Nic mnie to nie dziwi przecież muszą się pozbyć towaru który mają na magazynach. A jak się skończy to co odważniejsi będą tym handlować tak samo jak innymi dragami. Szara strefa będzie zawsze istnieć nie ważne co ważniaki u góry uchwalą. Oni po uchwale zakazującej myślą że już pozbyli się problemu a on nadal istnieje tylko ze teraz odpowiedzialnośc spada na policję a nie na rząd. łapki umywają teraz panowie posłowie i senatorowie a dzieciaki nadal będą się od tego g*wna truły tak jak się dotychczas truły...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.