Donald Tusk - Neron, który tak kocha Polskę, że aż postanowił ją spalić ?

Opublikowany 2013-06-14 19:44:16

  • autor: Anonim
797
Fragmenty debaty poświęconej wynikom szczytu budżetowego Unii Europejskiej. Krzysztof Szczerski (PiS) złożył wniosek o odrzucenie informacji premiera o negocjacjach budżetowych oraz wniosek o odrzucenie ratyfikacji Paktu Fiskalnego.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.