DODO ZIEMSKICH TWORÓW NA ZIEMI ZIEMSKICH TWORÓW NA ZIEMI 4. PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZA

Opublikowany 2009-03-31 13:25:39
mojzeszpl
468
DO ZIEMSKICH TWORÓW NA ZIEMI 4. Dlaczego nic nie robicie? Nie wyciągacie żadnych wniosków z tego co się dzieje. Czy jest wam obojętne, co z wami się będzie działo, nie chcecie wieść szczęśliwego, radosnego życia w Królestwie Tysiącletnim? Kto was tak omamił tymi rzeczami materialnymi, że nie chcecie przejrzeć na swoje własne oczy? Wygodnie sobie tak egzystować bez żadnego wysiłku duchowego. Do kogo będziecie wnosić pretensje po wydarzeniach jakie zajdą tu na Ziemi, naszej planecie, tak niedocenianej przez ludzkie twory, a to przecież dar od Stwórcy byście mogli prowadzić tutaj swój rozwój duchowy i odczynić wszystkie zło, które do taj pory ludzki twór uczynił przez wszystkie swoje inkarnacje. Czy nie jest to dobrodziejstwo dane wam od Pana naszego? A wy co robicie? Najlepiej wychodzi wam biadolenie i oskarżanie innych tylko najmniej patrzycie na swoje poczynania, a przecież jest powiedzenie »po czynach ich poznacie« ,czego dokonaliście, w trosce o swojego ducha i swój rozwój duchowy. Najlepiej żeby Stwórca dał wam wszystkie zabawki materialne bez żadnego wysiłku. Wtedy to byście się chwile pocieszyli i patrzyli dlaczego ktoś dostał więcej, a ja mniej i też by było słychać tylko narzekania. To zbyt mało żeby można stanąć przed Synem Bożym i powiedzieć jakim byłeś i jaki jesteś.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.