Deynn i majewski już wyprowadzili się z warszawy! ich mieszkanie jest do wynajęcia (zdjęcia).mp4

Opublikowany 2018-03-13 14:38:14
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
  • autor: Anonim
451

Kariera i skończyła się równie szybko, co się zaczęła. Aspirująca "fit-para" po ujawnieniu przez szokujących, rodzinnych patologii, szybko zwinęła żagle, wycofała się z życia publicznego i wyprowadził... ...

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.