Depeche mode - A pain that I'm used to - teledysk

Opublikowany 2008-02-24 12:46:46

Komentarze (2)


  • aser
    2010-02-11 23:25:19
    to jest taki ból, jak po przebudzeniu się z pieknego snu.
  • joka1
    2008-03-13 20:51:00
    to jest jazda na maxa każdy miał lub ma lub będzie miał na taka ochotę!!!!!!!!!! Ból do którego przywykłam ale czy można do niego przywyknąć może można prowokować adrenalinę ale do bólu oooooooo nie!!!!!!!!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.