Dejan - Naturalne piekno (feat. Rover)

Opublikowany 2010-12-31 15:40:51
jareczekkk
840
Wydał mixtape Kielce się Walą i Ep Na Dzień Przed. Wygrał beef z zespołem pop „Letni Chamski Podryw” . Mieszka i tworzy muzykę w Wielkiej Brytanii. Nadzieja polskiego truskulu. Niepowtarzalne flow oraz ciekawe punche dają mu wysoką pozycję w polskim podziemiu.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.