Darkonia Records - Man-Ciu&D-D - Masz szanse

Opublikowany 2010-07-20 02:01:48

darkoniarecords
612
Drugi Solowy kawałek D-D'iego i pierwszy oficjalnie wydany kawałek dla Darkonia Records. Zapraszamy do odsłuchu utworu jego oceniania i komentowania. Utwór został wydany na licencji promo only, można go pobrać z oficjalnego downloadu http:// i rozpowszechniać dowolnie z zachowaniem praw do rozpowszechniania utworu i zachowaniem autorów i nazwy wytwórni Darkonia Records. Produkcja DR 2010

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.