dancehall czy prad xD

Opublikowany 2008-08-05 14:50:45

pijana-hip-hopem
1742
Dance hall czy prąd dziewczyne kopnął? :D

Komentarze (4)


 • Kwasny
  2010-04-21 00:01:22
  To raczej mi wygląda na papuaski taniec miłości niż dancehall :P to tak jak ja bym powiedział, że tańczę tektonick, a tak naprawdę znam tylko kilka prostych kroków.
 • ja
  2010-02-20 00:33:06
  ale wy jestescie zazdroni. reagujecie tak bo ktos jest lepszy od was ... nie rozumiem takiej postawy. dziewczyna moze sie uczy ale jak wy takie cwane to wsadzcie chociazby filmik ze zrobionym przez was osobiscie szpagatem jak tak tylko potraficie kazdego oczerniac. jestem pewna ze cos wam by sie rozerwalo... a szkoda ze tym czyms nie jest wasz rozum... dziewczyna lepiej sie rusza od was, ma lepsza figure to trzeba po niej pojechac a co mi tam. mowie . badzcie odwazni i wsadzcie swoje popisy zobaczymy co inni powiedza i do czego was porownaja... zal niektorych,
 • ;D
  2010-02-19 00:56:12
  ahaha ;D taa dance hall odrazu..
 • :/
  2009-11-23 20:14:14
  Ona to chyba dopiero jeden dzień tańczy, no nie??

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.