Daj to głośniej - Kochaj mnie

Opublikowany 2020-10-04 14:49:13
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
  • autor: Anonim
23

tekst:

Nie przypominam sobie, kiedy w ogień Ty szedłeś za mną w ciemno, prosto w dym A teraz czas, by to powiedzieć tobie Chce żebyś wyznał prawdę właśnie dziś Czy kochasz mnie po prostu I nie chcesz spalić mostu Czy będziesz walczył o nas Czy miłość ta skończona?

Kochaj mnie, więcej chcę Jakby świat się kończył teraz Kochaj mnie, nie mów że Nasza miłość już umiera

Dziś miewam wiele myśli i zawahań I nie wiem sama, w którą stronę iść I nie chce Ci na pożegnanie machać Bo w moim sercu się nadzieja tli

Będę za Tobą tęsknić Nasz związek był najlepszy Chyba że zmienisz zdanie I klękniesz na kolanie

Kochaj mnie, więcej chcę Jakby świat się kończył teraz Kochaj mnie, nie mów że Nasza miłość już umiera
 

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.