Czerwona kartka Ireneusza Jelenia w meczu Auxerre-Grenoble (26.09.2009) - SportNEWS

Opublikowany 2009-09-27 21:32:01

m4rcinpl
886
Ireneusz Jeleń obejrzał czerwoną kartkę w meczu 7. kolejki Ligue 1 pomiędzy Auxerre a Grenoble 38. Zespół Polaka wygrał 2:0. Jeleń boisko musiał opuścić już w 21. minucie, kiedy to sędzia wyrzucił go z boiska za przepychankę z Daivdem Jemmalim. Polski napastnik zbyt nerwowo zareagował na ostre wejście Jemmaliego.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.