Czekolada - zrob sam z modleiny

Opublikowany 2009-07-26 13:36:10
nietooperek
5716
Jak zrobic wisiorek "Czekoladke" z modeliny? Ten filmik Cie poinstruuje :)

Komentarze (2)


  • aaaaa
    2012-05-07 21:17:45
    czosnek12 jesates w wielkim bledzie, jak przejedziesz wykałaczką po modelinie to wyskrobiesz ją a nie wgnieciesz, bedziesz miec paskudna nierowna dziure. sprawdz sobie z wykalaczka i np karta jak ona, zobaczysz roznice. na odpie...l mozna wykalaczka ale efekt bedzie g...ny
  • czosnek12
    2010-06-04 18:55:14
    zryte;p ; mozna to zrobic o wiele szybciej robisz kwadracik w nim wykałaczką kratkę i masz ten sam efekt;p

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.