Czarnobyl, 25 lat później

Opublikowany 2011-04-26 14:34:26
surtv
1088
W Czarnobylu na Ukrainie dziś odbędą się uroczystości w 25. rocznicę wybuchu w elektrowni atomowej, którego następstwem była najpoważniejsza katastrofa w historii energetyki jądrowej. W obchodach udział wezmą prezydenci Rosji i Ukrainy, Dmitrij Miedwiediew i Wiktor Janukowycz. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie przyjedzie prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka (Wideo należy do Sky News).

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.