CryptoTab Browser - Przeglądarka z możliwością kopania BTC

Opublikowany 2019-10-29 15:09:50

  • autor: Anonim
566
CryptoTab Browser - Przeglądarka z możliwością kopania BTC

CryptoTab jest przeglądarką zbudowaną na podstawie Google Chrom. Jest to przeglądarka posiadająca funkcjonalność Chrome a dodatkowo posiada pewne ulepszone funkcje, jest o wiele szybsza oraz lżejsza dla systemu operacyjnego.

Link do pobrania:
https://

► Podobało się? Daj like!
► Facebook: https://
► Instagram: https://
► Twitter: https://

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.