Come in underwear, leave dressed Desigual - "Przyjdź rozebrany, wyjdź ubrany" - zakupy w bieliźnie

Opublikowany 2011-01-02 15:44:27

gbacik
1038
Come to our desigual Stores in underwear and leave dressed, for free. Only the first 100 will get a free Desigual outfit, one top garment and one bottom garment. Sieć sklepów Desigual po raz kolejny zorganizowała dla swoich klientów nietypową akcję pod hasłem "Przyjdź rozebrany, wyjdź ubrany". Pierwsze sto osób, które jako pierwsze pojawiły się w każdym ze sklepów firmy nie płaciło za zakupy. Warunek był tylko jeden - musieli oni przyjść jedynie w bieliźnie. Chętnych nie brakowało, mimo temperatury niewiele powyżej zera stopni.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.