Co robił kościelny tuż po zakończeniu ślubu książęcej pary?

Opublikowany 2011-04-30 10:58:23
Wybierz jakość filmu: 240
rudzik94
577
Kościelny opactwa westminsterskiego tuż po zakończeniu ''ślubu stulecia''wprost szalał z radości. Gdy goście opuścili już kościół, był tak przepełniony skrajnymi emocjami - ulgi (obyło się bez wpadek!) i (udało się!) - że musiał dać im upust. Uśmiechnął się szeroko i na czerwonym dywanie, którym przed chwilą do ołtarza podchodziła książęca para, wykonał zaskakującą akrobatyczną ewolucję.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.