cnib zak bezplatna szkola policealna rolki jazda na rolkach slalom freestyle roll4life

Opublikowany 2010-03-01 15:09:43
  • autor: Anonim
1042
Jazda na rolkach - slalom & freestyle skates - Piotrek i Damian z Roll4life team promują CNIB ŻAK na Targach Edukacyjnych MTP 2010. CNiB ŻAK to szkoła z pasją - promujemy młodych ludzi, ich pasję i umiejętności, oni w zamian promują nas :) Podkład muzyczny: Jimclix (VL)-Amorous Frictions

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.