Ciekawostka z tvniemiec :)

Opublikowany 2018-03-29 18:14:43
  • autor: Anonim
2425
Do studia programu ''Szkło kontaktowe'' zadzwonił pan Jarosław z Tczewa, który od razu przeszedł do sedna sprawy. Widz przypomniał na antenie matkę wszystkich afer, czyli tak zwaną aferę FOZZ, której drugi człon jest skrótem od Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego.

Pan Jarosław zarzucił stacji, iż jej założyciele (Jan Wejhert oraz Mariusz Walter) przyjęli od służb PRL pieniądze z FOZZ, które następnie przeznaczyli na założenie między innymi telewizji TVN. Po tej wypowiedzi mogliśmy wywnioskować, że stacja powstała ze skradzionych Polakom pieniędzy.

Prowadzący od razu poprosili słuchacza o jakiś dowód na potwierdzenie tych słów. W odpowiedzi usłyszeliśmy, iż przegrana rozprawa właśnie w tej sprawie przedstawicieli TVN z obecnym ministrem obrony narodowej - Antonim Macierewiczem, jest wystarczającym dowodem na to, że jego słowa są prawdziwe. Redaktorów na moment zatkało. Po chwili połączenie z panem Jarosławem zostało przerwane przez realizatorów programu.

Poniżej nagranie, które z wielu miejsc w internecie w bardzo krótkim czasie zostało usunięte.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.