Chmura wulkanicznego pyłu dotarła nad Polskę

Opublikowany 2010-04-16 14:33:02
tymothy
2179
Przez najbliższe 24 godziny większość Polski będzie przykryta chmurą pyłu wulkanicznego, informuje Centralne Biuro Prognoz Lotniczych na Okęciu. Norweskie służby meteorologiczne publikują prognozy, z których wynika, że chmura pyłu będzie unosić się nad naszym krajem jeszcze w niedzielę rano.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.