"Chłopaki do wzięcia". Nowy program rozrywkowy

Opublikowany 2018-03-30 13:50:06
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
2229

To już 13 sezon! Nie lubią słowa „singiel”, bo uważają je za zbyt wyszukane. Wolą swojskie „kawaler”. „Chłopaki do wzięcia” znów na wyboistej drodze miłości i wciąż w podróży, której celem jest ta Jedna Jedyna. Nie mogą opędzić się od dziewcząt, które poznali dzięki udziałowi w serii dokumentalnej, ale trudno im się zdecydować, bo ich wymagania co do płci pięknej rosną. W nadchodzącym sezonie czekają naszych bohaterów zarówno rozczarowania, jak i nowe znajomości. W grudniu pożegnaliśmy na zawsze Romka „Napoleona” – przyjaciela wspominają pani Tereska i Rysiek „Szczena”. Oboje mają nadzieję, że może choć w niebie znajdzie się ta „jedna na milion dla Romka Napoleona”. Pani Aniela postawiła na swoim, zniechęciła Anetę i dziewczyna zostawiła Jarusia. Aneta postanowiła wszystko sobie przeanalizować a tymczasem on myśląc, że dziewczyna do niego nie wróci rozejrzał się za inną kandydatką. Zgłosiła się do niego 45-letnia… zakonnica. Jarusiowi jednak taka znajomość nie odpowiada. Robert „Tancerz” ma wielką pasję – taniec. Chłopak nagrywa teledyski zarówno w domu, jak i w plenerze, bo może tańcem zwróci na siebie uwagę płci pięknej a wtedy zatańczy dla niej co tylko wybranka sobie zażyczy. Grzegorz „Pączuś” marząc o wybranej śpiewa przeboje disco polo. Niestety, wciąż jedyną słuchaczką jest mama. Dawid po wypadku samochodowym stracił niemal wszystko: dziewczynę, przyjaciół, pracę, prawo jazdy i samochód. Dopadła go depresja, ale teraz postanowił skończyć z samotnością i szukać dziewczyny. Czy znajdzie?

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.