Chińczycy taranują japońsku kuter

Opublikowany 2010-11-05 14:04:43

surtv
1185
Japońska straż wybrzeża stara się potwierdzić autentyczność nagrania, które może ponownie doprowadzić w kryzysu stosunków na linii Tokio - Pekin. 44 minutowy film ukazujący dwa zderzenia chińskiego kutra z japońskim okrętem pojawił się w internecie i może doprowadzić do pogorszenia się stosunków pomiędzy Japonią oraz Chinami (Al Jazeera)

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.