Casting i 500 KM Nissan Skyline GTR

Opublikowany 2010-04-12 22:06:38
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
evobrain
711
Produkcja http://adrenalinemotorsport.pl Zorganizowaliśmy casting na prezenterkę do programu o drifcie. Zobaczcie wyglądał od tak zwanej kuchni. Za piękną scenografię tego wydarzenia, robił Nissan Skyline R34. Autko ma ponad 500 koni mechanicznych!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.