BT feat. Jes - The Light In Things (tyDi Remix) [ASOT 485 & 484] [by Czakinsky]

Opublikowany 2011-02-08 03:48:31

czakinsky
4202
Od kilku miesiecy zachwycam sie ta nutka i tym klipem.. nei tylko Ja.. podjalem decyzje o dodaniu go na konto, byc moze sa ludzie, ktorzy nie maja pojecia, ze takie cudenko istnieje ;) HQ !! mam nadzieje,ze bedzie czuc :) widaci

Komentarze (9)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.