Bronisław Komorowski wygrał wybory!

Opublikowany 2010-06-20 22:26:00

smugiel123
993
Bronisław Komorowski, kandydat PO na prezydenta Polski wygrał w pierwszej turze wyborów, jednak wszystko wskazuje na to, że nie obędzie się bez "dogrywki"

Komentarze (1)


  • Zygmunt
    2010-06-30 17:41:49
    Panie Prezydencie RP. Serdeczne gratulacje - wygral Pan wybory na urzad Prezydenta RP. Mialem sen i wiem, ze sie soelni! gRATULUJE Z CALEGO SERCA.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.