Bronili zbrodniarza na ulicy

Opublikowany 2011-05-30 08:51:10
surtv
872
Bitwą z policja skończyła się demonstracja 10 tys. Serbów przeciwko aresztowaniu Ratko Mladicia. 7 osób trafiło do szpitala, a 70 zatrzymano. Protestujący obrzucili policjantów kamieniami i butelkami. Niszczyli śmietniki i sygnalizację świetlną oraz odpalali petardy. Do stłumienia zamieszek skierowano 3 tys. policjantów (Wideo należy do Euronews).

Komentarze (1)


  • czarusek
    2011-07-01 03:17:02
    Rzad serbski sprzedal sie dla eurokołchozu... szkoda... pchaja sie w to bagno i nie wiedza co czynia. PS. UE postawila warunek Serbii ze do rozmow akcesyjnych Serbii do UE przystapi tylko i wylacznie gdy Serbowie wydadza Mladicia.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.