Bombaj: Wrócił do hotelu po żonę i córeczkę

Opublikowany 2008-11-29 18:36:23
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
1007
Włoski kucharz przedostał się do okupowanego przez terrorystów hotelu Oberoi w Bombaju, by zanieść mleko swojej półtorarocznej córeczce. Ukrywająca się w jednym z pokojów matka dziecka przez dwa dni karmiła je tylko czekoladowymi ciastkami.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.