Boks Wypadek Piłka Uderzenia w głowę niszczy mózg

Opublikowany 2009-02-03 00:40:53
Wybierz jakość filmu: 240
bezpieczenstwo01
1828
Mózg to mięsień czym więcej się używa tym mocniejszy Ludzie na emeryturze powinni dużo czytać Uderzenia w głowę po jakimś czasie niszczy mózg Może spowodować agresję depresję spowolnienie itp. Wtedy przez MRI można zobaczyć która część mózgu pracuje powolnie Malarz który ma 30 lat mózg wygląda jak by miał 80 Narkotyki taksamo niszczą mózg Za duzo STRESU hamuje rozwój mózgu U psychopatów nie uaktywniają się obszary mózgu odpowiadające za emocje. Powód jest często przez uderzenia w głowę albo narkotyki Często kryminalisty mózg pracuje powolnie

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.