Bitwa o Rio de Janeiro

Opublikowany 2010-11-26 14:36:50
surtv
797
W Rio de Janeiro przez ponad dobę trwały zacięte walki o jedną z dzielnic biedy na obrzeżach miasta. Z powodu silnego oporu gangów do faweli Vila Cruzeiro wysłano na pomoc policji pojazdy opancerzone brazylijskiej piechoty morskiej. Policja twierdzi, że udało się już opanować sytuację. Od niedzieli, kiedy zaczęły się starcia, w mieście zabito 23 osoby i aresztowano 188 kolejnych (CNN).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.