Bieszczadzka kolejka leśna - podróż sentymentalna

Opublikowany 2016-10-06 12:15:02

agmi
883

Film opowiada o losach kolejki wąskotorowej, która powstała w końcu XIX w. w Bieszczadach. Służyła ponad 100 lati. Dziś każdego roku korzystają z niej turyści. Film opowiada również o Bieszczadach, o ludziach tam żyjących oraz o bogatej i dzikiej jeszcze przyrodzie.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.