Bezuchy królik z Fukushimy

Opublikowany 2011-06-08 08:01:07

surtv
1295
Choć japońskie władze zapewniają, że nie będzie natychmiastowych zmian zdrowotnych w związku z katastrofą w Fukushimie, w internecie pojawił się już film przedstawiający królika-mutanta, który urodził się bez uszu. Według autora filmiku, królik bez uszu przyszedł na świat w Namie Tsushima, które znajduje się w pobliżu 30-kilometrowej strefy bezpieczeństwa ustanowionej przez władze (Wideo należy do ).

Komentarze (2)


  • ...
    2011-06-10 00:40:24
    nie to porostu dziwiny zbieg okolicznosci... bo ktolikow bez uszu morzesz pewnie pare znalesc w innych miejscach na swiecie i nie koniecznie.. z mozliwoscia skarzenia srodowiska...
  • Adrianek
    2011-06-09 17:54:23
    To tylko poczatek :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.