BELGIA - Eutanazja / Śmierć na życzenie (10.03.2016)

Opublikowany 2016-03-12 00:03:47

  • autor: Anonim
1679
W ubiegłym roku w Belgii wykonano ponad 2 tysiące eutanazji. To rekordowa liczba, a kontrowersji i sporów wokół tematu nie ubywa. Przeciwnicy eutanazji przestrzegają, że procedury nie pozwalają na poprawną weryfikację pacjentów. Jak podkreślają, osoby starsze mogą być poddawane presji otoczenia przy podejmowaniu nieodwracalnej decyzji.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.