Barmani na wesele

Opublikowany 2010-08-31 17:32:08
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
627
Każda Para Młoda pragnie aby ich przyjęcie weselne pozostało w pamięci wszystkich Gości. Jednym zdaniem, " Wasze wesele musi być mistrzowskie" !!! Dlatego Barman Team oferuje wspaniałe pyszne kolorowe drinki oraz zabawę z gośćmi przez cały czas trwania przyjęcia. Zapewniamy kompletne wyposażenie w profesjonalne bary, szkło, akcesoria barmańskie, menu drinków dla Gości a nawet lód. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zadowolonych Nowożeńców na których przyjęciach weselnych mieliśmy okazję brać udział na naszej stronie interentowej www.barmanteam.pl Kompleksowa obsługa w naszych wykonaniu to koszt w granicach 1500 - 2500 zł w zależności od ilości zaproszonych Gości. Działamy na terenie całej Polski - Zapraszamy Gorąco "Zapewnijcie Sobie i Gościom wspaniałą atrakcję na waszym przyjęciu"

Polecane Więcej

UI
00:00:08

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.