Baran z czarnego mercedesa grozi dzieciom kierowcy

Opublikowany 2017-06-19 13:53:12
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
780

Jeden z internautów tak opisuje zdarzenie: "Cała akcja miała miejsce 29 grudnia 2016 roku, człowiek z czarnego mercedesa groził nam, że nas cytuję "rozpierdoli", znajdzie itd. (zaparkował na trzech miejscach parkingowych)"

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.