Awaryjne lądowanie na autostradzie

Opublikowany 2011-05-14 11:23:13
surtv
1251
Czy pilot w trakcie szkolenia potrafi poradzić sobie z awarią silnika? W tym przypadku udało się to bez większego problemu. Gdy pojawiło się niebezpieczeństwo, podjął decyzję o lądowaniu na... kanadyjskiej drodze ekspresowej A-10. Udało mu się położyć samolot bezpiecznie - nikt nie ucierpiał (Wideo należy do ).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.