Autobus tonie w asfalcie

Opublikowany 2010-07-14 16:33:56
Wybierz jakość filmu: 240
diabolo
1830
Upał w Łodzi - autobus MPK zatopił się kołami w asfalcie na głębokość blisko 30 cm

Komentarze (1)


  • krzysztof
    2011-07-05 20:08:13
    to nie asfalt, a smoła z piaskiem. Nasi drogowcy są oszczędni. Poza tym muszą zapewnić sobie pracę na okrągło. Gdyby nawierzchnie były zrobione jak należy przybyło by nam bezrobotnych. Nawierzchnię w której utonął autobus wykonała prawdopodobnie portugalska firma Mota-Engil. To specjaliści. Pracują w całym kraju. Latami.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.